Türkiye'nin Lider Pil Tedarikçisi
Türkiye'nin Lider Pil Tedarikçisi
Distribütörlüklerimiz


Hakkında  ; 2008 Yılında oluşturduğumuz POWER-XTRA markamız 180 çeşit ürün ile müşterilerimize hizmet vermektedir.
Ürünler      ; Ni-Mh, Lithium, li-Polymer, Li-SOCl2, Alkaline, Silver Oksit
Konum       ; Türkiye Distribütörü  ( https://www.power-xtra.com/tr )

 

Hakkında  ; Panasonic veya eski adıyla Matsushita Electric Industrial Co., Ltd.  Japon elektronik markasıdır. 1918 yılında Osaka'da kurulan ve sadece 3 çalışanla iş hayatına başlayan Matsushita, bugün 260 bin kişiyi aşkın bir işgücüne sahip bulunmaktadır.
Ürünler     ; Ni-Mh, Lithium, Alkaline
Konum      ; Türkiye Distribütörü

 


Hakkında ; SAFT Batteries endüstriyel ve savunma uygulamaları için ileri teknoloji pil tasarımı ve üretimi alanında bir dünya lideridir. SAFT Batteries yenilenebilir enerji depolama, taşıma ve telekomünikasyon ağları pazarında yüksek teknoloji lithium-ion piller için kendi stratejisini uygulamaktadır.
Ürünler    ; Lithium, Li-SOCl2,
Konum     ; Türkiye Distribütörü

 

 

Hakkında ; Savunma ve Ağır Sanayi üzerine çalışan Cyclon Bataryalar
Ürünler     ; Yüksek kapasiteli batarya pil
Konum      ; Türkiye Distribütörü

 


Hakkında  ; 188 yıllık geçmişi ile dünyaya adını duyurmuş olan varta endüstriyel pillerini kalite seviyesi yüksek markaların vazgeçilmez tercihidir.
Ürünler     ; Ni-Mh, Lithium, li-Polymer, Li-SOCl2, Alkaline, Silver Oksit, Manganez, Özel, Alkaline, Şarjlı Pil, Fener, Şarj Cihazı
Konum      ; Türkiye Distribütörü / Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

 

 
Hakkında ; Duracell, pil ve akıllı güç sistemleri üreten Berkshire Hathaway'e ait bir marka. İlk olarak, 1930 yılında tanıtılmış ve satışa sunulmuştur. Kuruluşu,    bilim adamı Samuel Ruben ile iş adamı Philip Rogers Mallory'nin arkadaşlığına dayanmaktadır. Duracell, uzun ömürlü piller üretmektedir.
Ürünler     ; Alkaline ve Şarjlı pil, Şarj Cihazı
Konum      ; Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı 

 

Hakkında ; 2006 yılında kurulan XTAR, Shenzhen'de Ar-Ge, üretim, satış ve servisi entegre eden bir elektronik teknoloji şirketidir. XTAR, 13 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli Li-ion piller, akıllı şarj cihazları ve LED fenerlerin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır.
Ürünler     ; El Feneri, Alkaline ve Şarjlı pil, Şarj Cihazı
Konum      ; Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

 


Hakkında  ; St. Louis, Missouri, ABD, merkezi Energizer Holdings, Inc., birincil piller ve taşınabilir aydınlatma ürünlerinde dünyanın en büyük üreticilerinden  biridir
Ürünler      ; Özel, Alkaline ve Şarjlı pil, Şarj Cihazı , Fener
Konum       ; Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

 

 

 

 

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et