Türkiye'nin Lider Pil Tedarikçisi
Türkiye'nin Lider Pil Tedarikçisi
Hizmetlerimiz

1 - Kullanıcı Pil ve Batarya Çözümleri

Piller hemen hemen herkesin gündelik yaşamında sıklıkla kullandığı ürünlerdendir. Evimizdeki saatte, bilgisayarımızda, tıraş makinesinde, el fenerinde, ev ve akıllı telefonlarda, kısacası hayatımızın her alanında bizimle. Günlük kullanımın yanısıra, yüksek voltaj gerektiren son kullanıcı ürünleri de hayatımızın bir parçası. El terminalleri, POS cihazları, medical cihazlar, scooterlar, fotoğraf makinaları ve kameralar da pil ve batarya teknolojisinden yararlanmaktadır. Son kullanıcı müşterilerimizin tüm pil ve batarya ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerimiz:

Alkaline Pil (Primary), Şarj Edilebilir Pil, Pil Kontrol Cihazı, Telsiz Telefon Pili, Kumanda Pili, Hafıza (Düğme) Pili, Lithium Pil (Primary), İşitme Cihazı Pili, Zinc Carbon Pil (Primary), Telsiz Bataryası, Saat Pili, Kamera Bataryası, GPS Bataryası, El Terminali Bataryası, POS Cihazı Bataryası, Medikal Batarya, Matkap Bataryası, Cep Telefon Bataryası, Askeri Batarya, Hobby RC Bataryası, Scooter Bataryası...

 

2 - Dizayn Batarya Grubu Çözümleri

Endüstriyel üretim yapan müşterilerimiz için, farklı kimya, voltaj ve akımda, boyut ve kapasite ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak mühendislerimiz aracılığıyla en uygun ve en hızlı çözümü üretiyoruz.

Ni-Cd Batarya, Li-SOCl2 Batarya, Ni-MH Batarya, Lead Acid Batarya, Li-Polymer Batarya, Alkaline Batarya, Lithium Batarya, Li-ion Batarya...

 

3 - Endüstriyel Pil Çözümleri

Elektronik ve otomasyon teknolojisinin her geçen gün yenilendiği dünyamızda, dünyanın en saygın pil üreticilerinin resmi distribütörü olarak endüstriyel müşterilerimizin farklı kimyalardaki pil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Doğalgaz ve su sayaçları, elektrikli kapılar, petrol arama cihazları, hardware, mekatronik tasarımlar, robotic cihazlar, savunma sanayi ve yüksek zaman/kapasite gerektiren diğer tüm teknolojik sektörlerin endüstriyel pil tedariğinde yanındayız.

Ni-Cd, Ni-MH, Ni-Cd Buton, Ni-MH Buton, Sealed Lead, Li-SOCI2, Li-Mn02 Buton, Lithium, Lithium Buton, Lithium Polymer, LiFePO4, Kondansatör, Li-SO2, Li-MnO2, Lithium-ion, Lithium-ion Buton, Lithium-ion Prizmatik...

 

4 - Pil Gruplama Ekipmanları

Pil ve batarya grubu üretimini ülkemizde yaygınlaştırmak, bu alanda dışa bağımlılığımızı azaltacak ilk adım. Tüm Türkiye’deki bayilerimize elimizdeki materyalleri sunarak üretim bilincini geliştirmek ve batarya yenilemeyi ülke genelinde yaygınlaştırmak için pil gruplama ekipmanlarımızı inceleyin. Matkap bataryaları, medikal cihazlar ve acil durum aydınlatma cihazlarının bataryalarını üretmek için ihtiyacınız olan her şey burada.

Soket, Pin, Pil Kutusu, Shrink, Termik, Metal, Direnç, Pil Yuvası, Pil Koruma Devresi (BMS), Puntalama Cihazı, Gösterge, Pil Birleştirici, Pil Kapağı, Powerbank Devresi...

 

5 - Şarj Aleti Çözümleri

Şarj edilebilir pil teknolojisiyle beraber, şarj cihazları da hayatımızın bir parçası haline geldi. Günlük kullandığımız cihazlarda tasarrufu artırmak amacıyla kullandığımz şarj edilebilir pilleri, ekonomik, şık ve kaliteli şarj cihazlarımızı kullanarak şarj edin. Şarj edilebilir pillere ek olarak, fotoğraf makinesi ve kamera bataryalarınız için şarj cihazlarını satın alabilirsiniz. Akülü araç ve cihazlarınız için de kolayca taşınabilir ve güvenle kullanacağınız şarj aletlerini bulabilirsiniz.

Pil Şarj Aleti, Kuru Akü Şarj Aleti, Kamera Şarj Aleti, Hobby Araçları RC Şarj Cihazı, USB Çoğaltıcı, Telefon-Tablet Şarj Aleti...

 

6 - Adaptör Çözümleri

Şarj cihazlarına ek olarak, hem şarj hem de güç ünitesi olarak kullanabileceğiniz adaptörleri de Birikim Pilleri’nden temin edebilirsiniz.

Güç Kaynağı, Converter, Inverter, Notebook Adaptörü, Duvar Adaptörü, Matkap Batarya Adaptörü, Telsiz Adaptörü, Telefon-Tablet Şarj Adaptörü...

 

7 - Powerbank Çözümleri

Akıllı telefon ve tabletlerin şarjı elektriğe erişim olmayan açık alanlarda mümkün olmuyor. Geniş ürün yelpazesi ile onlarça farklı boyut, kapasite ve dizaynda powerbank cihazları satın alabilirsiniz.

 

8 - Fener ve Aydınlatma Çözümleri

Her alanda kullanabileceğiniz farklı boyut ve güçte fener ve aydınlatma ürünlerimizi keşfedin. Kampçılık, avcılık, balıkçılık ve keşif meraklıları için en iyi ve en geniş yelpazeli aydınlatma çözümleri burada. Gelişmiş Led ve halojen teknolojisi ile, şarj edilmeyen ve şarj edilebilir fenerlerimizi keşfedin.

Ledli El Feneri, Kafa Feneri, Anahtarlık Fener, Kalem Tipi Fener, Kitap Okuma Feneri, Krypton - Halojen El Feneri, Projektör Şarj Edilebilir El Feneri, Şarjlı Acil Durum Işıldak, Yedek Ampul, Sualtı Feneri, Outdoor - Kamp Feneri,
 

9 - Akü Çözümleri

Ups cihazları, ATV araçlar, arabalar, medikal cihazlar, elektrikli bisikletler ve motosikletler için en geniş ürün yelpazesi. 6 ay performans garantili kuru ve jel akülerimize göz atın.

Bakımsız Kuru Akü, Bakımsız Jel Akü, Motosiklet Aküsü, Traksiyoner Akü, Elektrikli Bisiklet Aküsü,
 

10 - Batarya Yangın Önleyici Çözümler

Safe-Xtra pil yangınları ile mücadele etmek ve yangın oluşumuna karşı önleyici bir tedbir olarak tasarlanmış, çevreyle dost, mineral bazlı bir yangın söndürme malzemesidir. Özellikle lityum pillerin yanma ve patlama riskini barındırdığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış Safe-Xtra yangın önleyici materyal sayesinde, çevreye zarar vermeden ve kirletmeden batarya kaynaklı yangınları engellemek için tedbir alın.

11 - Özel Tasarım Batarya Grubu Ar-Ge Çözümleri

İhtiyanıcıza uygun batarya tasarımları için aşağıdaki formu doldurun, talebinizi konusunda uzman mühendislerimiz incelesin ve projenize en uygun bataryayı birlikte tasarlayalım.

Özel Dizayn Batarya Talep Formu

 

12 - Profesyonel Pil ve Batarya Test Çözümleri

* Pil/Batarya kapasite testi

* Pil/Batarya özel senaryo testi

* Pil/Batarya performans testi

 

13 - Pil Lojistik ve Gümrük Danışmanlığı Çözümleri

Avrupa Birliği uyum yasaları ve Küresel Hava Taşımacılığı Yönetmeliği bağlamında, gün geçtikçe katılaşan pil taşımacılığı ve ithalatı konusunda müşterilerimize ürünlerinin tedariği için lojistik ve gümrük safhasında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Pil, Batarya, Şarj Cihazı, Akü ve Fener / Işıldak ve Aydınlatma kategorilerimizde ihtiyacınız olan tüm özel pilleri, endüstrüyel pilleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışveriş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan birikimpilleri.net adresinden ihtiyacınız olan tüm elektronik ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanıcı Pil ve Batarya kategorisinde bulunan ve çeşitli yerlerde kullanılabilecek olan uzun ömürlü büyük boy pil veya orta boy pillere, kalem pil, ince kalem pil, şarj edilebilir pilleri ve telefon bataryalarını temin edebilirsiniz. İşitme cihazı pili, kumanda pili, saat pili, lityum pil, notebook bataryası ve özel üretim olan matkap bataryası, hilti bataryası ve süpürge pillerini de kolaylıkla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Pil şarj cihazı, adaptör, akü şarj aleti gibi şarj cihazlarını da kolaylıkla bulabilir ve sipariş edebilirsiniz. Pil modellerinin yanı sıra tüm akü çeşitleri sitemizde mevcuttur. Bakımsız Kuru Akü, Bakımsız Jel Akü, Motosiklet Aküleri gibi akü modellerini bulabilirsiniz.

 

 

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et